Türkiye'nin Otomatik Kepenk Markası

En iyisi için Üretiyoruz. Marmara ve Tüm Anadolu bölgelerinde satış, uygulama ve servis hizmeti veriyoruz. Otomatik Kapı, Seksiyonel Kapı, Garaj Kapısı, FAAC Bariyer Fotoselli Kapı Otomasyonları, Fabrika Kapıları, Endüstriyel Kapılar...

Bize Ulaşın
  • G.Merkez: Arap Çeşme Mah. 1966 Sok. No:60/A Gebze Kocaeli/Turkey
  • Gebze: +90 262 643 51 44
  • : +90 262 643 51 44
  • Niğde: +90 262 643 51 44
  • Email: info@izdoor.com.tr

Otomatik Kepenk Genel Özellikler Otomatik kepenk sistemleri uygulanacak alana, uygun yükseklik ve şekle sahip malzemeler kullanılmaktadır. Üretim aşamasında güvenlik ve estetik bir arada değerlendirilerek uygulama yapılır. Güvenliğin ağır bastığı alanlarda estetik konusu biraz ikinci planda kalabilmektedir.
Çelik Otomatik Kepenkler
Çelik otomatik kepenk sistemlerinin kullanım amacı çoğu zaman kuyum dükkânları, mağazalar ve eczaneler gibi ekstra güvenlik ihtiyacı olan yerlerdir. Farklı kepenk çeşitlerine göre daha ağır ve kalın malzemeden üretilir. Dayanıklılık ve kullanım ömrü bakımından da fark yaratan bir üründür. İsteğe göre farklı renk seçeneklerinin kullanılabileceği çelenk kepekler darbe ve patlayıcılara karşı direnç gösterir. Uzaktan kumandalı ya da butonlu özellikleri yanında kontrol etme-açma –kapama gibi konularda da kullanım kolaylığı sağlayan ürünleri firmadan güvenle temin edebilirsiniz.Alüminyum Otomatik Kepenk Otomatik kepenk Bitlis sistemlerinde sık kullanıldığı görülen bir diğer ürün çeşidi alüminyum otomatik kepenklerdir. Alüminyum ham maddesinden üretilen lamelleri kendi içerisinde poliüretanlı ve ekstrüzyon olarak sınıflandırılmaktadır. Lameller, çoğu zaman hem yapısı hem de maddesel içeriği nedeniyle hastane, havaalanı, AVM gibi iç mekânlarda tercih edilmektedir. Estetik görünüm de bunda belirleyici olmuştur. Dayanıklılık gerektiren durumların çok gerekmediği ve risklerin az olduğu ortamlarda kullanımının uygun olduğu düşünülebilir..
Otomatik Kepenk Sistemleri
Otomatik Kepenk Sistemleri
Otomatik Kepenk Sistemleri
Otomatik Kepenk Sistemleri
Otomatik Kepenk Sistemleri